Nagrodzone prace konkursowe

LAUREACI W KATEGORII I (klasy I – III)

 

 

MIEJSCE  I: Mateusz Strzeboński, Szkoła Podstawowa nr 159 w Krakowie
1 1a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSCE II: Jakub Capiński, Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie
2 1a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSCE III ex aequo: Aleksandra Janusz, Szkoła Podstawowa w Szalowej
3 3a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSCE III ex aequo: Izabela Skimina, Szkoła Podstawowa w Łapanowie
14 14a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAUREACI W KATEGORII II (klasy IV – VI)

MIEJSCE I: Katarzyna Grębla, Szkoła Podstawowa w Bieśniku

5 5a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSCE II:  Zuzanna Barnowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Muszynie

6 6a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSCE III ex aequo: Natalia Igielska , Szkoła Podstawowa w Szalowej

8 8a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSCE III ex aequo: Hubert Abram , Szkoła Podstawowa w Bieśniku

7 7a

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIA W KATEGORII I

Anna Baran, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach

25 25a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Opaliński, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach

26 26a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Zamróz, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach

24 24a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amelia Lonc, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach

4 3a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Gomułczak, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach

 

34 Bez nazwy

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIA W KATEGORII II

 

Wiktoria Balicka, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach

9 8a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Baran, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach

10 9a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Abram Szkoła Podstawowa w Bieśniku

11 10a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kacper Jerzak, Szkoła Podstawowa w Szalowej

13 13a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadia Sikora, Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie

12 12a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAGRODY SPECJALNE W KATEGORII I

 

Jagoda Stolarska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie

29 29a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Grześków,  Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dagmara Pyzik, Szkoła Podstawowa w Zabierzowie

28 28a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Libront,  Szkoła Podstawowa w Szalowej

27 27a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szymon Górka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sułoszowej

32 32a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Krajciewicz, Szkoła Podstawowa w Krempnej

30 30a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAGRODY SPECJALNE W KATEGORII II

 

Adrian Pawela Szkoła Podstawowa nr 105 w Krakowie

16 16a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Połomski, Szkoła Podstawowa nr 105 w Krakowie

17 17a.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Hojniak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Muszynie

20 20a

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Żychowska, Szkoła Podstawowa w Dobryni

15 15a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Fliśnik, Szkoła Podstawowa w Biskupicach

21 21a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kacper Inglot, Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie

19 19a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karol Zwierzyński, Szkoła Podstawowa w Szalowej

18 18a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Czyż, Szkoła Podstawowa w Rudnej Wielkiej

23

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Pietras,  Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie

22 22a